O mnie - Psychoterapia na Mokotowie i Ursynowie

+ 48 531 208 150

Dni przyjęć: poniedziałek - sobota

Parę słów o mnie


Prowadzę psychoterapię w gabinecie na granicy Mokotowa i Ursynowa. Jestem psychologiem. Ukończyłam studia na ścieżce klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (teraz Uniwersytet SWPS) oraz czteroletnie studia podyplomowe w zakresie psychoterapii w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia PTP. Jestem również absolwentką Studium Pomocy Psychologicznej dla Par I stopnia.

Od 2012 do 2018 roku współpracowałam z Instytutem Psychologii Zdrowia jako konsultant w Poradni Telefonicznej dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym, w Telefonie Zaufania dla Osób Uzależnionych Behawioralnie oraz w Psychologicznej Poradni Mailowej IPZ.

Brałam udział w wielu szkoleniach z zakresu poradnictwa psychologicznego, interwencji kryzysowej, pomocy dorosłym ofiarom przemocy oraz dialogu motywującego. Odbyłam również staż w Ambulatoryjnym Zespole Leczenia Uzależnień przy Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie przyglądałam się procesowi terapii osób współuzależnionych.

Jako psychoterapeuta pracuję w nurcie integracyjnym. Psychoterapia integracyjna korzysta z osiągnięć różnych podejść, przede wszystkim podejścia psychodynamicznego, humanistycznego i poznawczo- behawioralnego, łącząc je w spójną całość. W swojej pracy dostosowuję sposób prowadzenia terapii do problemów, trudności i osobowości konkretnego klienta. Regularnie korzystam z profesjonalnej superwizji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej.

Jeśli szukasz dobrego psychologa, psychoterapeuty lub kogoś, kto prowadzi terapię małżeńską na Mokotowie lub Ursynowie, serdecznie zapraszam do kontaktu.