O mnie - Psychoterapia na Mokotowie i Ursynowie

+ 48 531 208 150

Dni przyjęć: poniedziałek - sobota

Parę słów o mnie


Prowadzę zajęcia z zakresu pomocy psychiatrycznej w gabinecie w Warszawie. Ukończyłam studia na ścieżce klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (teraz Uniwersytet SWPS) oraz czteroletnie studia podyplomowe w zakresie psychoterapii w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia PTP. Jestem również absolwentką Studium Pomocy Psychologicznej dla Par I stopnia.

Od 2012 do 2018 roku współpracowałam z Instytutem Psychologii Zdrowia jako konsultant w Poradni Telefonicznej dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym, w Telefonie Zaufania dla Osób Uzależnionych Behawioralnie oraz w Psychologicznej Poradni Mailowej IPZ.

Brałam udział w wielu szkoleniach z zakresu poradnictwa psychologicznego, interwencji kryzysowej, pomocy dorosłym ofiarom przemocy oraz dialogu motywującego. Odbyłam również staż w Ambulatoryjnym Zespole Leczenia Uzależnień przy Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie przyglądałam się procesowi terapii osób współuzależnionych.

Swoich pacjentów prowadzę w nurcie integracyjnym. Wspólne podejmowanie problemu i rozmowa twarzą w twarz z partnerem opiera się na podejściu psychodynamicznym, humanistycznym i poznawczo- behawioralnym, łączącymi się w spójną całość. W swojej pracy dostosowuję sposób prowadzenia sesji do problemów, trudności i osobowości konkretnego klienta. Regularnie korzystam z profesjonalnej superwizji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej.